BlackBerry: "Mēs vēl esam dzīvi!"

BlackBerry: “Mēs vēl esam dzīvi!”

Autors

16/10/2013Interesanti

BlackBerry nemaz nedomā pamest mobilo tirgu. Par to kompānija paziņoja atklātā vēstulē.
Šī vēstule, visticamāk, ir domāta klientu un partneru mierināšanai, jo neslēpsim – pēdējie BlackBerry notikumi nebija no tiem veiksmīgākajiem.BlackBerry-Logo

“Nepašaubāmi, Jūs jau esiet redzējuši avīzēs rakstus par BlackBerry” – tiek lēsts vēstulē. “Mums jums ir svarīgs paziņojums – Tu, joprojām, vari rēķināties ar BlackBerry.”

Tad seko argumenti, kas ir uzskaitīti piecos punktos. Tajos kompānija saka, ka parādu viņiem nav, bez tam, viņiem ir diezgan daudz brīvo līdzekļu un atgādina, ka BlackBerry savā klasē izstrādā labākos produktus un sniedz labākos pakalpojumus.

Ievērības cienīgs ir fakts, ka šo vēstuli nav parakstījis pats ģenerāldirektors Torstens Heinsa, bet “Blackberry komanda”.

Kā saka paši BlackBerry, uzņēmuma likstas, par kurām pēdējā laika tiek runāts masu mēdijos – tas nav tikai konkrētas kompānijas “nedienas”. Visticamāk, vienkārši viedtālruņu rūpniecības jomai, uz doto brīdi, ir grūti laiki. Uzņēmums augšāmcelsies, ja to atbalstīs.

Vēstule beidzas ar vārdiem:

“Nepamet mūs, BlackBerry mīl Tevi: Tu vienmēr esi zinājis, ka BlackBerry Tevi padara par unikālu. Mēs ticam BlackBerry – mūsu cilvēkos, mūsu tehnoloģijās un mūsu iespējām adoptēties. Galvenais ir tas, ka mēs Tevī ticam.”

Džons Packovskis (John Paczkowski), kas ir Allthingsd.com apskatu veidotājs atzīmēja, ka ir ļoti grūti lasīt šādu vēstuli pēc visiem izskanējušiem notikumiem presē. Viņaprāt, šī atklātā vēstule ir nekas vairāk kā “izmisuma pilns sāpes kliedziens” un pēdējā iespēja pasvītrot savas stiprās īpašības ar cerību piesaistīt jaunu tenderi.

Žurnālists atzīmēja, ka “no BlackBerry puses nevajadzēja atgādināt par to, ka uzņēmums atrodas ne visai labā stāvoklī, bet, ja jau situācija ir patiešām smaga, tad, iespējams, tiek pielietoti visādi paņēmieni.”

blackberry-logo

Komentāri

komentāri

sitemap