Biznesa sulas ietvaros tikšanās ar JohnNeemanTools un Groobe

Biznesa sulas ietvaros – tikšanās ar John Neeman Tools un Groobe pārstāvjiem

Autors

29/10/2013Pasākumi Startups

biznesa sula Uzņēmējdarbības forums «Biznesa sula» aicina uz tikšanos 26. novembrī plkst. 18 kafejnīcā «Pasēdēt», Stabu ielā 10, 2. stāvā ar divu zīmolu – «John Neeman Tools» un «Groobe» pārstāvjiem, kuri stāstīs par savu biznesa pieredzi amatniecībā.

Uzņēmumu radītie produkti ir visai vīrišķīgi, taču tas šoreiz nav būtiski, jo no viesiem uzzināsim, kā pārdot savu ideju un stāstu! Kas viņi īsti ir?

Plakāts Biznesa sula 26.11.
Uzņēmums «John Neeman Tools» rada rokām darinātus asus priekšmetus – medību un virtuves nažus, namdaru instrumentus – cirvjus un kaltus, kā arī ādas jostas vīriešiem. Instrumentiem un nažiem ir unikāli rokām kalti asmeņi, rokturi no koka un ādas makstis drošākai pārnēsāšanai un glabāšanai. «John Neeman Tools» mērķis ir apvienot Latvijas un Baltijas labākos amatniekus zem viena amatniecības zīmola un radīt pasaulē augstākās kvalitātes meistardarbus, pēc kuriem pieprasījums jau šodien aptver visu plašo pasauli.

Savukārt «Groobe»  ir Latvijā dzimis dizaina zīmols, kas tapis no dzimtas uzvārda, vienpadsmit paaudzēs atklājot gan amatnieku, gan citu jomu meistaru dzīvesstāstus.

Zīmols apvieno dzimtas amatnieku prasmes ar mūsdienu zināšanām, radot mēbeles dzīves un darba telpas labiekārtošanai un pilnveidošanai. Viņu pirmā radītā kolekcija – konstruktors EQUUS ir mēbeles, kuras klients var salikt pats. Katra mēbele ir no koka un viegli pārveidojama, tām nav nepieciešamas skrūves un līme, kas tās padara dabai vēl draudzīgākas. Videi draudzīgas mēbeles savā vienkāršībā un funkcionalitātē. Uzņēmuma pārstāvis dalīsies biznesa zināšanās par šādu inovatīvu mēbeļu tirdzniecību, idejas pārdošanu un šķēršļiem savā tirgus nozarē.

Noteikti piesaki sevi un savus draugus ŠEIT!

Uzņēmējdarbības forumu «Biznesa sula» 2013./2014. studiju gadā atbalsta SEB banka.

Forums notiek kopš 2011. gada, un tajā uzņēmēji satiekas ar studentiem – topošajiem uzņēmējiem, lai dalītos savā veiksmes formulā, kas ir sniegusi iespēju realizēt kādu biznesa ideju. Foruma laikā tiek veidota aktīva diskusija, kā arī nodrošināta piemērota vide jaunu kontaktu veidošanai un esošo nostiprināšanai.

Vairāk info RTU http://www.rtu.lv/content/view/9908/2170/lang,lv/

Papildu informācija:

Una Vorma

RTU Karjeras centra vadītāja

Tālr.: 67089025, 29582221

E-pasts: karjera@rtu.lv

Komentāri

komentāri

sitemap