Bezmaksas izglītības iegūšana ārzemēs 2014-2015

Bezmaksas izglītības iegūšana ārzemēs 2014-2015

aboard
Sapņo par izglītību ārzemēs, bet nav iespējas to apmaksāt? Lifehack.lv ir pieejami vairāk kā 30 veidi saņemt starptautisku diplomu bezmaksas jau šogad. Šeit, mēs norādīsim tikai dažus no tiem. Starp citu, iespēja ir dota arī pieredzējošiem speciālistiem.

Attālinātas apmācības

University of the People

Starptautiska nekomerciāla organizācija, kuras mērķis ir augstākās izglītības saņemšanas robežu paplašināšana pasaulē. Universitāte piedāvā bezmaksas apmācību bakalauriem – Business Administration un Computer Science. Pieteikties var izmantojot oficiālo universitātes mājas lapu.

Programmas profesionāļiem

Hubert Humphrey Fellowship, ASV

Stipendija profesionālajā programmā uz gadu cilvēkiem ar darba pieredzi min. 5 gadi. Apmācību vietu vari izvēlēties pats no 18 fakultātēm, kuru programmās ir 17 specializācijas. Visa papildus informācija oficiālajā mājas lapā.

Stipendijas bakalauriem

Sydney Achievers International Scholarships, Аustrālija

Stipendija ārzemju studentiem uz 3 gadiem ($10 000 gadā) apmācībām izvēlētajā specialitātē. Stipendija nesedz ikdienišķos izdevumus. Papildus informācija mājas lapā.

Cardiff University, Lielbritānija

Stipendija 3 gadu apmācībām ārzemju studentiem no jebkuras valsts. Lai saņemtu finansējumu, vajag iestāties augstskolā un tikai tad pieteikties stipendijai. Papildus informācija universitātes mājas lapā.

Macquarie University, Austrālija

Macquarie Vice-Chancellor’s International Scholarships – pieejama plašam specialitāšu lokam. Stipendija nesedz dzīvošanas izdevumus. Papildus informācija mājas lapā.

Bocconi University, Itālija

Stipendijas ārzemju studentiem, kas nespēj apmaksāt apmācības ģimenes apstākļu dēļ. Papildus informācijas universitātes mājas lapā.

University of Westminster, Lielbritānija

Jebkurai universitātes programmai ārzemju studentiem bakalauram ir stipendija, kas sedz visus izdevumus apmācībām, ieskaitot dzīvošanu un transportu uz/no Londonas. Papildus informācija mājas lapā.

Stipendijas maģistriem

Fullbright Foreign Student Program, ASV

Stipendija priekš Graduate Students un jauniem dažādu jomu profesionāļiem, izņemot medicīnu. Pieteikties var arī attālināti. Vairāk informācijas mājas lapā.

Norwegian Quota Scholarship, Norvēģija

Stipendija sedz apmācības māgistratūrā vai PhD vienā no universitātēm, kas ir Quota programmā. Papildus informācija programmas mājas lapā.

OFID Scholarship Award

Stipendija apmācībām jebkurā akreditētā pasaules universitātē. Nosacījumi un detaļas programmas mājas lapā. Diemžēl, Latvija sarakstā nav atrodama.

Clarendon Scholarship at University of Oxford

Ap 100 stipendijām apmācībām Oxford. Programmu sarakstu var ieraudzīt universitātes mājas lapā

Ja vēlies iegūt pilno sarakstu vai interesē konkrētas valstis, kurās mācīties – jautā komentāros, mēs publicēsim vēl. =]

Komentāri

komentāri

sitemap