Berta.me – vienkārša latviešu mājas lapu izveides platforma

Berta.me – vienkārša mājas lapu izveides platforma (ražots Latvijā)

Autors

28/08/2013Startups

berta

Berta CMS_Welcome

Mājas lapu izveide vairs nav raķešu zinātne. Laimīgā kārtā nu jau daudzi servisi piedāvā lietotājiem draudzīgas mājas lapu izveides platformas un Berta.me ir viena no tām. Berta.me ir vienkārša, atvērta koda platforma, ar kuras palīdzību var izveidot tiešsaistes portfolio, uzņēmuma mājas lapu un pat interneta veikalu. Programmēšanas zināšanas nav vajadzīgas!

Kas lieto Berta.me un kam tā ir piemērota?

Berta CMS_happy-websites

Berta.me mājas lapu izveides platforma ir iecienīta radošo profesiju pārstāvju vidū. Sadaļā Happy Websites  noteikti pamanīsi, ka vairums mājas lapu ir dizaineru, fotogrāfu, arhitektu, ilustratoru un mākslinieku veidotas. Tomēr Berta.me noderēs arī tad, ja vēlēsies izveidot mājas lapu mūzikas grupai, korim, uzņēmumam, bišu dravai utt.
Lai sāktu veidot mājas lapu, sāc ar vienkāršu reģistrāciju berta.me mājas lapā. Saņemot e-pastā apstiprinājuma paroli, vietnes izveides darbus vari uzsākt uzreiz.

Tiešām vienkārši?

Berta CMS_editing

Ja zini kā Tava mājas lapa izskatīsies, ir nepieciešama pacietība visu vajadzīgo uzstādījumu savadīšanai mājas lapas “aizmugurē”. Katrai lapas detaļai ir savs uzstādījumu bloks, kurš lauj noformēt vienuviet savstarpēji saistītus uzstādījumus – burtu stilu, izmēru, krāsu, noformējumu, galeriju funkcionalitāti, fona krāsu, saišu dekorācijas..
Kad uzstādījumi savadīti, visinteresantāka daļa sākas nospiežot pogu “My website” (Mana Berta). Ja būsi izvēlējies Messy template, saturu mājas lapā varēsi pārvietot pēc saviem ieskatiem. Šajā sadaļā arī notiek galvenā satura radīšana – galeriju un ierakstu izveide, video un citu ārējo resursu ievietošana (embed).

Berta.me atbalsts mājas lapas izveidē

Mājas lapas aizmugurē pie katra no uzstādījumiem ir arī paskaidrojošā informācija. Kā tāda maza paskaidrojošā vārdnīca gadījumā, ja kāds no uzstādījumiem nav līdz galam saprotams. Nav nepieciešams meklēt papildus informāciju Google, piemēram.
Ļoti labi palīdz arī Berta.me Vimeo pamācību video par to kā uzsākt būvēt mājas lapu. Šie video ir pieejami apskatei arī uzsākot darbu pie mājas lapas izveides. Berta.me YouTube vietnē jau atradīsi specifiskākus video – kā mājas lapā ievietot video, kontaktformu, googlemaps un citi lietderīgus video padomus.

Ja pavisam kas nesanāk, jautājumus vari uzdot Berta.me atbalsta platformā. Noteikti noderēs arī atbalsta platformā pieejamā informāciju par mājas lapas vārda iegādi, sociālo mediju pogu pievienošanu, Google adwords utt.

Jāmaksā arī?

Var maksāt un var arī nemaksāt! =) Berta.me ir atvērta koda platforma – tas nozīmē, ka mājas lapu vari lejuplādēt un turēt uz saviem serveriem. Tomēr izstrādātāji iesaka lapas uzturēšanu uzticēt Bertas komandai. Tad Tev vairs nebūs jāuztraucas par lapas atkārtotām lejuplādēm iznākot jaunām produkta versijām.
Berta.me piedāvā izmēģināt mājas lapu izveidi 30 dienas bez maksas. Pēc izmēģinājuma perioda izvēlies sev atbilstošu plānuBerta Basic (1GB), Berta Pro (3GB+FTP) vai Berta Shop (10GB+ekomercija).
Kopumā Berta.me ir vienkāršs vieds kā tikt pie nestandarta portfolio, neliela interneta veikala un pilnībā funkcionējošas mājas lapas. Un Tev nav jābūt programmēšanas zināšanām. Mājas lapas izveides “aizmugure” ir parocīga un saprotama ik vienam.

Komentāri

komentāri

sitemap