Berlīnes bio-hakeris sev rokā implantējis biometrisku čipu

Berlīnes bio-hakeris sev rokā implantējis biometrisku čipu

biohack

Bio-hakeris Tims Kennons patļāvīgi un bez narkozes sev rokā implantēja čipu, kas savāc biometriskom mērījumus un informāciju nodod planšetdatoram, liecina Times sniegtā informācija. Pie tam, šis čips ir diezgan liela izmēra, jo tajā atrodas arī akumulators, kas tiek uzlādēts bez vadiem- attālināti.

Berlīnes bio-hakeris nevarēja vērsties pēc palīdzības pie profesionāla ķirurga slimnīcā, jo vācu ārsti nav tiesīgi implantēt cilvēka ķermenī nesankcionētas ierīces. Šajā situācijā Tims Kennons izlēmis veikt operāciju mājas apstākļos, ar drauga palīdzību.

armchip3
Implants Cicardia 1.0, kuru iešuva Kenona rokā, var nodod informāciju ar Bluetooth palīdzību uz Android darbināta rīka – tam ir atvērts kods un tas ļauj vērot biometrijas datu savākšanas procesu. Tekošais Cicardia modelis ir arī aprīkots ar ķermeņa temperatūras mērīšanas rīku, bet izstrādātāji apliecina, kas tas nav viss modeļa funkcionāls.

Biometrisko čipu Tims un viņa kolēģi-entuziasti izstrādāja viņu kompānijā Grindhouse Wetware, kas nodarbojās ar biotehnoloģijām. Darbs pie šādām tehnoloģijām notiek garāžās vai pagrabos, kurus biohakeri ir pārsveidojuši par īstām kiborgu radīšanas laboratorijām. Uz doto brīdi Kennons ar komandu uzsāks darbu pie mākslīgās sirds izstrādes.

Kompānija ziņu, ka dažu mēnešu laikā šie pirmās pakāpes čipi Cicardia 1.0 tiks pārdoti un tos varēs iegādāties internetā aptuveni par $500. Par papildus $200 Tev šo čipu “iedzīvinās” ķermenī tuvākajā kompānijas pārstāvniecībā.

Komentāri

komentāri

sitemap