Baltijas līderības konference NĀKOTNES VADĪBA

Baltijas līderības konference NĀKOTNES VADĪBA

Autors

08/01/2014Pasākumi

Aicinām piedalīties vērienīgajā Baltijas līderības konferencē “Nākotnes vadība”, kas norisināsies Rīgā, 2014.gada 24.janvārī. Konference pulcēs Baltijas augstākā un vidējā līmeņa vadītājus, lai runātu par šobrīd tik aktuālo tēmu “Nākotnes vadība” (Future leadership).

Ir uzaicināti augsta līmeņa starptautiskie un vietējie lektori – praktiķi, ar zināšanām, kas iegūtas ne tikai reālā dzīvē, bet arī akadēmiskajā vidē vadot pētniecību, lai atklāti runātu par to, kas ir “Nākotnes līderība”, kādi ir tās galvenie aspekti un galvenās panākumu atslēgas, kā apzināties riska faktorus, tos laikā novērst un kā atrast līdzsvaru starp nepārtrauktu kustību darbā un personīgo dzīvi.

leadership
Īsumā par konferenci

Konferences galvenais viesis ir starptautiski atzīts nākotnes vadības eksperts – Pero Micic (Vācija), kas ir ieguvis milzīgu pieredzi strādājot ar lielām un vidējām organizācijām, konsultējot augstākā un vidējā līmeņa vadītājus par nepieciešamām pārmaiņām un nākotnes līderības prasmēm.

Konferences dienā būs iespēja dzirdēt zinošas, iedvesmojošas un spilgtas personības, kam ir nozīmīga pieredze un zināšanas līderības jautājumos. Lektoru prezentācijas būs gan motivējošas un iedvesmojošas, gan tajās dzirdēsiet ļoti praktiskus, šajā brīdī aktuālus padomus.

Pieteikties šeit izvēloties konferences nosaukumu

Konferences mērķis

Proti, vienas dienas garumā, tuvu nav iespējams kļūt par perfektu līderi, taču noteikti ir iespējams gūt nenovērtējamu pieredzi, zināšanas, aktuālāko informāciju, esot starp zinošām, iedvesmojošām, harizmātiskām un spilgtām personībām.

Līdz ar to, šīs konferences mērķis ir parādīt, kas tiek sagaidīts no vadītāja nākotnē, kādi ir sagaidāmi nākotnes vadītāja vadības stili, kā apzināt nākotnes tirgus, kā tos izpētīt, laicīgi apzināt riskus un sagatavoties, lai īstajā brīdī uzsāktu darbību.

Konferences norise

Konference norisināsies 2014. gada 24. janvārī – konferencu centrā “Citadele” Republikas laukums 2a, Rīga.
Darba valoda – angļu
(par papildus samaksu (50,00 EUR) ir iespējams pasūtīt tulkošanu uz latviešu vai krievu valodu).

Vakariņas neformālā gaisotnē
Konferences noslēgumā aicinām visus piedalīties neformālās vakariņās ar mērķi, caur dažādām atraktīvām aktivitātēm, veidot jaunus biznesa kontaktus, veicinātu komunikāciju un līderības prasmes.

Konferences organizatori: RISEBA, TopLeader un IDEA HOUSE events

Programmā vari ieskatīties ŠEIT (Angļu valodā)

Pieteikties šeit izvēloties konferences nosaukumu

Komentāri

komentāri

sitemap