Ar iPhone kontrolējams slēdzis

Ar iPhone kontrolējams slēdzis

august_1

Konferences D11 ietvaros, uzņēmums Yves Behar ir prezentējuši “gudro slēdzi” ar nosaukumu August, kas ļauj izmantot iPhone kā bezvada atslēgu ārdurvīm.
Pēdējo gadu laikā koncepts “gudrā māja” uzņem apgriezienus, piesaistot vairāk un vairāk uzņēmumu, kas spēj piedāvāt daudz un dažādus interesantus risinājumus. Yves Behar piedāvā rīku, kas savienojās ar durvju slēdzi. Ar August palīdzību, augsto tehnoloģiju cienītāji drīzumā varēs aizmirst par tādu ikdienišķu lietu kā atslēgu brelociņš – tagad tikai atliks nepazaudēt pa ceļam no darba uz mājām savu viedtālruni, ar kuru slēdzis veido kontaktu ar Bluetooth palīdzību. “Gudrais slēdzis” August var strādāt pus gadu no četrām AA baterijām, kas, pēc izstrādātāju domām, aizsargā sistēmu pēkšņiem elektrības padeves traucējumiem mājā.
Gudrais slēdzis August

Sistēma spēj noteiktā laika sprīdī ielaist mājās noteiktus cilvēkus, ar kuriem iepriekš esi saskaņojis ierašanās laiku. Protams, paliek iespēja durvis atvērt arī mums zināmā tradicionālā veidā- ar atslēgām, ja nu telefons ir izlādējies, uzkāries vai nevar izveidot savienojumu ar gudro slēdzi.

Viedtālruņa aplikācija ļaujs arī attālināti kontrolēt un vadīt slēdzi paziņojot – durvis ir vaļā vai ciet.

Rīku jau ir iespējams pasūtīt par 199 dolāriem.

Komentāri

komentāri

sitemap