Apple šogad novadīja pēdējo prezentāciju - kas jauns?

Apple šogad novadīja pēdējo prezentāciju – kas jauns?

Autors

23/10/2013iOS/Apple Pasākumi

eventTas ir noticis! Ilgi gaidītā Apple prezentācija visbeidzot ir noslēgusies. Jauni produkti un atjauninājumi – kas tie ir?

Pārdošanas

1

Kā jau parasti, prezentācija sākās ar kompānijas pēdējiem jaunumiem. Uz skatuves bija iznācis Tims Kuks un paziņojis, ka pirmajās brīvdienās Apple ir pārdevis 9 000 000 iPhone telefonus – tas ir visveiksmīgākais rezultāts kompānijas pastāvēšanas vēsturē. Sekoja App Store veiksmes stāsts. Pēc ģenerāldirekotra teiktā, App Store ir pieejami vairāk kā miljons aplikāciju. Izstrādātāji ir nopelnījuši kopumā vairāk kā 13 miljards dolāru.
Tims arī palielijās par iTunes Radio panākumiem – dažu tā pastāvēšanas mēnešu laikā to ir izmantojuši vairāk kā 20 000 000 lietotāju, tika noklausītas vairāk kā miljards kompozīciju.

OS X Mavericks: jau šodien un bezmaksas

2
Bija pienākusi OS X Mavericks kārta. Kreigs Fefergigi atkal izstāstīja par šīs platformas jaunām “fīčām”. Bez jau zināmām lietām, tika pasvītrota izcilā OS X Mavericks optimizācija darbā ar iebūvēto grafiku – uzdevumi izpildās 1.8x ātrāk kā iepriekš. Mac īpašniekiem jābūt apmierinātiem.
Starp citu, Mavericks lejupielādei jau ir pieejams šodien un, pie tam, bezmaksas!

MacBook Pro Retina

3
Uz skatuves iznāca Fils Šillers un pastāstīja par MacBook Pro atjauninājumiem. Tagad no Apple portatīvajiem piedāvājumā ir tikai 2 modeļi: MacBook Air un MacBook Pro ar Retina displeju.
Lūk, visbeidzot jaunie MacBook Pro ir kļuvuši vieglāki un plānāki, sākuši strādāt bez uzlādēšanas veselas 9 stundas. 13. collu modelis tiek piedāvāts ar 2GHz Core i7 procesoru, 8 GB operatīvo atmiņu un 256 GB SSD. Cena – no 1299$ (!). 15. modelis: Core i7 2.3 GHz, 16 GB RAM, 512 GB cietnis. Cena no 1999$

Jaunie Mac Pro

apple-wwdc-mac-pro-0623_610x488Jau iepriekš rakstījām par gaidāmajiem Mac Pro.
Šillers neaizmirsa pastāstīt arī par Apple profesionālo datoru līniju – Mac Pro. Pēc neskaitāmajā tā iespēju saraksta tika noteikta tā cena – 3000$ un pārdošanas laiks – šā gada decembris.

iPad Air

Galvenais vakardienas vakara notikums – Apple planšetdatori.
Tims Kuks pastāstīja par iPad veiksmes stāstiem sākot ar 2010. gadu: Kompānija pārdeva 170 miljonus – iespaidīgi, vai ne?

MW-BN626_ipad_a_20131022140838_MG

“Lielais” iPad ir kļuvis daudz vieglāks un plānāks, ieguvis 64-bitu A7 procesoru, kā tas jau ir iPhone 5S, būs pieejams 2 krāsās: slate&silver un space gray. Galvenais atjauninājums, mums liekas, ir pats nosaukums – “lielais” iPad oficiāli saucās – iPad Air. Cena ir tā pati – 500$ un augstāk. Pārdošanā no novembra.

Šajā prezentācija tika stāstīts arī par iLife un iWork atjauninājumiem, iPad mini 2 Retina un jaunajiem Smart Cover un Smart Case. Ja ir jautājumi par šīm tēmām – droši jautā. =]

Komentāri

komentāri

sitemap