Apceļo pasauli bezmaksas kā volontieris - kur aizbraukt?

Apceļo pasauli bezmaksas kā volontieris – kur aizbraukt?

Autors

19/05/2014Dzīvesstils

volontieris

Brīvprātīgo darbs var būt ne tikai iemesls apskatīt pasauli, bet arī jaunas pieredzes iegūšana un kā saka – iziet “out of the box”. Mūsdienās pastāv daudz dažādu projektu un programmu, kas savā komandā aicina cilvēkus no visas pasaules. Lielākā daļa ir absolūti bez maksas abējādi!

Nesen komentāros viens no lasītājiem uzdeva jautājumu par brīvprātīgā darba programmām, kurās piedaloties nevajag maksāt naudu, tāpēc esam apkopojuši dažus variantus.

Dienvidkoreja, Pusāna

13094707-lzone

Esi bijis Korejā? Ja nē, tad to varēsi izdarīt tuvākajā laikā, iekārtojoties kā brīvprātīgais projektā Lzone, kuras mērķis ir angļu valodas mācības vietējiem studentiem. Organizatori piedāvā bezmaksas dzīvošanu un ēdināšanu, 6 stundu darba dienu, 5 reizes nedēļā. Ilgums – minimums 1 mēnesis. Prasības – brīva angļu valodas pārvaldīšana.

Kurš vajadzīgs – kurators, pavārs, organizators, skolotājs, dejotājs, aktieris. Visa papildus informācija šeit.

Taizeme

13094743-thailand-500x188
Taizemē ir ap 100 brīvprātīgo programmu, sākot ar zemkopības darbiem, savvaļas dzīvnieku apkopšana un beidzot ar izglītošanas projektiem, darbs ar bērniem vai ceļojumiem pa Āziju. Dažas programmas piedāvā ne tikai bezmaksas dzīvošanu un pārtiku, bet arī volontiera stipendiju.

Visu programmu saraksts mājas lapā.

Tīģeru Templis, Taizeme

13094804-tiger-temple
Mēs vēlējāmies izcelt tieši šo programmu Taizemē, jo ne jau katru dienu Tev būs izdevība padzīvot kopā ar tīģeriem. Tīģeru templis aicina brīvprātīgos uz minimālo termiņu 1 mēnesis, agrie rīti, 6 stundu darba diena un kontakts ar dzīvniekiem. Piedāvā bezmaksas dzīvošanu un pārtiku. Izlasi un piesakies šeit.

Nepāla

13094911-school-500x297
Projekts School of Nepal ciemos aicina brīvprātīgos jaunu skolu celtniecībai un attīstībai. Skolām nepieciešami galdnieki, elektriķi, akmeņkaļi, inženieri un arī treneri, kas strādās ar skolotājiem izglītības kvalitātes uzlabošanai. Tiek aicināti arī brīvprātīgie ģeogrāfijas, sporta, jogas, vēstures, astronomijas, deju, matemātikas, mākslas skolotāji. Organizatori piedāvā bezmaksas dzīvošanu un pārtiku. Darba diena – 6 stundas. Detaļas un skolas kontakti viņu oficiālajā mājas lapā.

Komentāri

komentāri

sitemap