Animāciju šedevri 2013. gadā

Animāciju šedevri 2013. gadā, kurus skatīsies atkal un atkal

Autors

20/12/2013Video

animacijas
Multfilmas patīk skatīties visiem, neskatoties uz vecumu, dzimumu vai sociālo statusu. Tas ļauj iespēju pieskarties uz dažām minūtēm kam maģiskam un brīnumainam, un ļaut papriecāties iekšējam bērnam. Šogad visas pasaules animatori, turpinot labāko studiju un eksperimentu tradīcijas, ar savām multfilmām liek pārdzīvot, skumt, smieties un pat raudāt. Mēs esam apkopojuši visievērojamākās 2013. gada 8 multfilmas, kas ir mūs pārsteiguši. Atrodi laiku un noskaties visus.

Multfilma par omleti


Kalifornijas universitātes studente nemaz necerēja, ka viņas eksperementālais klipiņš par suni, kas savam draugam gatavo omleti, gūs tik lielu popularitāti. Multfilma saņēma daudzas labas atsauksmes.

Labākie Ziemassvētki


Labākie Disneja animatori ar mīlestību ir izveidojuši aizkustinošu stāstu par lāci, kuram nekad neuzzināt, ka Ziemassvētki ir visdraudzīgākie un gaišākie svētki. Katru ziemu viņš guļ, bet šogad viņa draugam zaķim ir brīnišķīga ideja. Šogad viss būs savādāk.

Domas par Tevi


Vizuāla poēzija par mīlestību no režisora Raijena Vudvarda ir māksliniecisks eksperiments, kas ir saņēmis brīnišķīgas kritiķu un skatītāju atsauksmes visā pasaulē.

Multfilma par vēju


Šis, četru minūšu filozofiska rakstura video, kas stāsta par cilvēku ikdienu šajā dīvainajā pasaulē, kurā pat nedrīkst iztaisnot muguru. Brīnišķīga animācija, lakonisms, humors un milzum daudz apbalvojumu kinofestivālos. Katrs no mums šo multfilmu sapratīs pa savam.

Autostāvvieta


“Autostāvvieta” ir kārtējais angļu studijas Birdbox šedevrs – lakonisms, smalks humors un negaidīti pavērsieni. Stāvvietā pie tirdzniecības centra izvērtusies vesela traģikomēdijas ar drāmas un šausmenes elementiem.

Vista vai ola


Brīnišķīga multene par mīlestību un izvēles sarežģītību no amerikāņu dueta KIMWU. Kas ir stiprāks – mīlestība vai pieradums?

Multfilma-meditācija


Dažreiz notiek tā, ka pēc filmas skatīšanās mums aptrūkst elpa, apstājas laiks un liekas, ka Tu vairs neesi tas, kas esi. Animācijas filma “Caldera”, kas ir savākusi visas iespējamākās balvas starptautiskos festivālos rada tieši šādas sajūtas.

Tīra fantāzija


Šajā pasaulē, kurā dzīvo galvenais filmas varonis, “sliktā ēdiena” korporācija visus ir piespiedusi ēst mākslīgo ēdienu. Spilgti plakāti par “dabīgiem produktiem” un korporācijas darbinieku klusēšana slēpj lielu noslēpumu. Šis animācijas šedevrs ir restorāna Chipotle reklāma, kas neatbalsta ātro ēdināšanu tik ļoti, ka nebaidās uzņemt šādas multfilmas.

Komentāri

komentāri

sitemap