Anglis izlika eBay izsolē savu māsu

Anglis izlika eBay izsolē savu māsu

pic_e268a71f32e2d4cf2807635d6c304648
Lielbritānijas iedzīvotājs Kyle Maalem izsolē eBay ir izlicis izsolē savu māsu Semmiju ar mērķi atrast viņai vīru. Par to ziņu The Daily Mirror. Vīrietis novērtēja sievieti 80 dolāros. Maalems norādīja, ka šis sludinājums ir nopietns un pircējiem piemērotas nopietnas prasības.

Aprkastā norādīts, ka Semija Maalema dzima Londonā, bet dzīvo Kardifā (Velsā) un strādā ģimenes juvelieru uzņēmumā. “Viņa ir ļoti uzticīga, bet neveicas ar puišu meklēšanu. Tāpēc mana ģimene ir nolēmusi atrast viņai labu cilvēku” – rakstīts sludinājumā.

Maalems norāda, ka vīrietim ir jābūt uzticīgam, ar pastāvīgu darba vietu, ne jaunāku par 27 gadiem un ne vecākam par 35, mīl ģimenes atpūtu un nav ārzemnieks.
Norādīti ir arī piegādes nosacījumi – iepakojums un bezmaksas piegāde.

Semija Maalema izstāstīja, ka vispirms uztvēra brāļa iniciatīvu kā sliktu joku, bet, izlasot sludinājumu saprata, ka viņš pieeja lietai “ļoti nopietni”. Māsa atļāva Kailam mēģināt atrast viņai puisi.

“Kad izsole beigsies, es aiziešu uz randiņu ar uzvarētāju. Mans brālis ir iztērējis pārāk daudz laika šai lietai. Viņš mani pasargā, tāpēc, es uzticos viņa viedoklim” – norādīja meitene.

Komentāri

komentāri

sitemap