AlarMe - vienmēr pamosties, kad ārā ir labs laiks

AlarMe – vienmēr pamosties, kad ārā ir labs laiks

alNeskatoties uz to, ka mūsdienu cilvēks, atšķirībā no priekštečiem, praktiski nav atkarīgs no laika apstākļiem, tomēr, dažreiz, kādas dabas izmaiņas var ietekmēt Tavu ikdienas darbu.
Piemēram, ja naktī ļoti sniga, tad, lai notīrītu automašīnu no sniega, vajag celties nedaudz ātrāk. Ja, parasti, Tu skrien no rītiem, bet šajā laikā līst lietus – pamosties nav nepieciešamības, vari pagulēt vēl stundiņu, bet treniņu noorganizēt kādā saulainā dienā. Visās šajās situācijās Tev būs nepieciešams modinātājs AlarMe priekš Android, kas nostrādā atšķirībā no laika apstākļiem.

Šī Android aplikācija AlarMe gandrīz ne ar ko neatšķirās no parastā modinātāja, bet ir ar izņēmumu.
Tāpat Tu turpini izvēlēties laiku, nedēļas dienas, melodiju, bet papildus vari norādīt laikapstākļus, kad Tevi AlarMe modinās vai otrādāk – nemodinās.
alarme

Aplikācija var atpazīt sešus laika apstākļus, pie tam vienam modinātājam vari noteikt vairākus nosacījumus. Piemēram, saulainā laikā jāceļās 7 no rīta, kad ir sniegs – pus stundu ātrāk, kad ir lietus – stundu vēlāk. Tāpēc, modinātājs AlarMe ļaujs Tev mosties tieši tad, kad to vajag.
Bezmaksas AlarMe versijā vari uzstādīt tikai 2 modinātājus, pilnai komplekyācijai vajag iegādāties Premium versiju.

LEJUPIELĀDĒT ALARME

Komentāri

komentāri

sitemap