9 pārsteidzošākie mīti par kreiļiem

9 pārsteidzošākie mīti par kreiļiem

Autors

03/06/2014Interesanti

13. augustā visi pasaules kreiļi, kas, starp citu, ir 15% no iedzīvotājiem, atzīmēs Kreiļu dienu. Šodien mēs Tev atgādināsim par vissmieklīgākiem mītiem par šiem cilvēkiem.
Autosave-File vom d-lab2/3 der AgfaPhoto GmbH

1. Daudzas sievietes domā, ka bērna pirmajā barošanas reizē pielikt pie kreisās krūts, tas izaugs par kreili.

2. Par spīti populāriem maldiem, ka kreiļi nespēj tikt galā ar dažām lietām, ko spēj labroči. Austrālijas universitātes zinātnieks Flinderss Maiks Nokls ir izpētījis 5000 bērnu veiktspēju un darba prasmes. Kreiļu rezultāti bija sliktāki. Starp citu, Nokls pats ir kreilis.

3. Kreiļi zaudē labročiem veiklībā, tā tika uzskatīts. Vienkārši visa pasaule ir pielāgota labročiem. Tieši tā dēļ kadru gadu ap 2500 kreiļu iet bojā dažāda veida auto avārijās un nelaimes gadījumos.

4. Agrāk tika uzskatīts, ka katras rokas darbību regulē pretējā smadzeņu daļa. Īstenībā, katras rokas darbību regulē abas smadzeņu puslodes.

5. 70-tajos gados tika baumots, ka Pols Makkartnijs (attēlā) ir miris un viņa vietā grupā spēlē dubultnieks. Pamatojums šim baumām bija foto, kur Pols spēlē uz labroču ģitāras būdams kreilis. Īstenībā Pols Makkartnijs ir dzīvs vēl šobaltdien. Starp citu, Rongo Starrs arī ir kreilis, tikai pārmācīts.

6. Senajos laikos tika uzskatīts, ka kreilis ir Sātans un tas bija galvenais iemesls sodīt Žannu d’Arku (viņa bija kreile). Mūsdienu zinātne tiecās pie idejas, ka Sātans nemaz neeksistē.

7. Mūsdienās, joprojām, kreiļus mēģina pārmācīt, jo ir pierādīts, ka labuma no tā ir mazāk nekā ļaunuma.

8. Vairākās Āfrikas ciltīs kreiļus uzskata par indētājiem un cenšas tiem kreiso roku savainot.

9. 1924. gadā dakteris Kapustins neiroloģiskā klīnikā pārbaudīja bērnus. Kreiļiem, kuri bija 0.7% no visiem bērniem, viņš konstatēja vairākas galvaskausa deformācijas, šķielēšanu un nesaturēšanu. Daktera slēgums: “Bērni-kreiļi lielākā daļā gadījumu ir deģenerāti[..]”.

Komentāri

komentāri

sitemap