8 vietas, kur var iegūt bezmaksas online izglītību

8+ vietas, kur var iegūt bezmaksas online izglītību

online_izglitiba

Tev ir apnicis meklēt kādus papildus kursus un staigāt uz semināriem pie vietējiem guru vai pasniedzējiem? Tu vēlies uzlabot savas angļu valodas zināšanas, bet nav iespējas apmaksāt attālināto izglītību kursus? Nekas, Lifehack.lv Tev palīdzēs – zemāk saraksts ar 8 vietām, kas dod iespēju klausīties un skatīties online lekcijas bez maksas dažādās jomās.

1. UMass Boston Open Courseware
Bezmaksas psiholoģijas, bioloģijas, vēstures, matemātikas un citu priekšmetu kursi ar pieejamiem ieteicamās literatūras sarakstiem. Trūkums: šim resursam nav video apmācības un pieejamas lekciju prezentācijas.

2. Khan Academy
Milzīga video-lekciju bāze vairāk kā 20 valodās. Visi kursi ir sadalīti nodarbībās ar iespēju noskatīties video neatkarīgi no tā, kādu priekšmetu izvēlējies. Galvenā odziņa ir video, kas ļauj ērti uztvert informāciju un materiāli lasīšanai nav pieejami.

3. MIT Open Courseware
Lai tiktu uzņemtam šajā mācību iestādē, cilvēki no visas pasaules tērē daudz naudas un spēka. Neskatoties uz to, šeit ir pieejamas arī bezmaksas apmācības. Mācību materiālus ir iespējams lejupielādēt. Interesanti būs tiem, kas vēlās izmēģināt sevi tehniskajās jomās un attīstīties pašmācības ceļā.

4. Free-Ed
Šajā vietnē ir pieejami vairāki kursi un nodarbības ar iespēju lapu un grupu meklēšanu Facebook tīklā un citās studentu lapās, kuri apgūst to pašu kursu, ko Tu.

5. Learning Space: The Open University
Lekciju materiālus ir iespējams lejupielādēt savā datorā. Ļoti plašs nodarbību spektrs, kas ir segmentēts pēc vecuma un tēmām.

6. Carnegie Mellon Open Learning Initiative
Lai piekļūt visiem mācību materiāliem, būs nepieciešams lapā izveidot savu personīgo profilu. Tiek pieņemts, ka lietotājs mācās pats, apmācību maksas nav, bet nav arī pasniedzēju un gala eksāmenu.

7. Tufts Open Courseware
Šajā vietnē nav nepieciešama reģistrācija. Mācību materiāls ir pieejams prezentāciju veidā.

8. Stanford iTunes U
Liela video materiālu un lekciju izvēle no Stenfordas universitātes. Apmācībai ir nepieciešams profils iTunes un attiecīga OS. :)

LifeHACK.lv ir pieejama informācija par vēl vairāk kā 50 vietnēm, kur var apgūt kursus, iegūt izglītību un saņemt sertifikātu online. Ja ir interese – droši raksti komentāros un neaizmirsti atstāt savus komentārus.
Komentāri

komentāri

sitemap