8 noderīgākās zināšanas

8 noderīgākās zināšanas

mind

Pīters Drukers, kas tika uzskatīts par biznesa guru, uzskatīja, ka īsts spēks ir saistīts ar lielas informācijas daudzuma filtrēšanu un atlasi, tad to pārveidošanu darbībā.

Darbība ir galvenais punkts šajā visā stāstā – piedāvājam arī Tev visdarbīgākos virzienus pašattīstībai.

1. Apgūsti finanšu pratību

Savā dzīvē izmanto noteikumus darbā ar naudu. Uzzini, kā izveidot savu uzņēmējdarbību un izmantot naudu pareizi.

Pirmkārti, izlasi sekojošās grāmatas:
Roberts Kijosaki “Bagātais tētis, nabagais tētis”
– Roberts Allens “Multiple strams of income”

2. Iemācies domāt

Pastāv vairākas specifiskas domāšanas tehnikas. Apgūsti kādu no grāmatām:

– Autors: Edvards De Bono
Izgudrojumu problēmu risināšanas teorija (TRIZ)

3. Uzzini, kā strādā cilvēka atmiņa

Tev ir pieejams viss internets, šoreiz sameklē pats – kādas iegaumēšanas tehnikas izmantot skolā, darbā vai jebkur citur. Ja Tev ir bērns, pamainot iegaumēšanas veidu, tas var kļūt par izcilnieku.

4. Iemācies ātri lasīt

Viens treniņu mēnesi un lasīsi 2x ātrāk kā iepriekš. Atrodi internetā pats, kā to var izdarīt – mēs nedodam Tev zivi, mēs iedodam makšķeri un uz āķa uzspraužam slieku.

5. Apgūsti aklās drukāšanas iemaņu

2 nedēļas 15 min. dienā pavadi laiku vietnē 10FastFingers. Varēsi palielīties draugiem, ka drīzumā varēsi drukāt ar aizvērtām acīm – tas ļoti ietaupa laiku teksta ievadīšanā.

6. Pārvaldi savus sapņus pats

Iemācoties kontrolēt sapņus, Tu atvērsi durvis savām kreatīvām iemaņām. Izejot kursu “Lucid Dreaming in 7 days” vai izlasi kādu grāmatu par sapņiem. Apzināti sapņi ir aizraujoši piedzīvojumi, tie ir kā 3D filmas ar Tavu dalību.

7. Izpēti veiksmes likumus

Veiksmīgi cilvēki zina to, ko nezina citi. Ir vairāki veiksmes noslēpumi, kurus izmantojot, var sasniegt vēlamo rezultātu. Noskaties filmu Youtube vietnē, kas ir pamatu pamati – The Secret latviski, The Secret (ENG) vai The Secret (RUS).

8. Izstrādā savas emocijas. Pārvaldi savu seksuālo enerģiju.

Vissvarīgākais attīstības etaps. Tieši nerealizētas emocijas rada šķēršļus attīstībā. Uzzini vairāk par tādu jēdzienu kā “Ķermeņa psiholoģija” un izlasi Manteka Čia grāmatas.

Komentāri

komentāri

sitemap