8 nepareizas darbības ar savu iPhone

8 nepareizas darbības ar savu iPhone

Autors

21/02/2014iOS/Apple

iPhone-5s-2
Zelta likums: “Izturies pret citiem tā, kā vēlētos, lai izturas pret Tevi pašu”. Taču šodien ne par morāli, bet vairāk par attieksmi pret savām lietām. Mēs pārfrāzēsim: “Izturies pret savu iPhone tā, lai tas kalpotu Tev pēc iespējas ilgāk”. Lūk arī darbības, kas novedīs pie pretēja rezultāta – viedtālruņa bojājumiem.

Tavs viedtālrunis ir apdraudēts, ja Tu:

1. Aizmirsti izslēgt iPhone

Tev, patiešām, periodiski ir jāizslēdz iPhone, savādāk baterija “nomirs” ātrāk kā vajadzētu. Ja iPhone izmanto kā modinātāju, tad jāpiemeklē lētākus risinājumus vai rīku izslēgt citā laikā.

2. Atstāj ieslēgtu Wi-Fi un Bluetooth

Kad iPhone vienlaicīgi ir ieslēgti Wi-Fi un Bluetooth, tad baterijas enerģija tērēsies paātrinātā režīmā. Labāk pieradini sevi vienmēr turēt šīs funkcijas izslēgtas, kad tās būs nepieciešamas – ieslēdz pamīšus.

3. Izmanto viedtālruni uz ielas ekstremālos laika apstākļos

Tavs iPhone nav domāts darbam pie ļoti augstas vai zemas temperatūras. Izmanto to uz ielas, kad temperatūra ir no 0 līdz +35 pēc Celsija. Pretējā gadījumā, Tavs telefons pats no sevis var izslēgties vai baterija ātri zaudēs enerģiju. Šādos momentos labāk izslēgt savu iPhone vai neizņemt no kabatas.

4. Uzlādē visu nakti

Uzlādēt savu iPhone naktī varbūt ir ērti, bet nepraktiski. Ja pilnīgi uzlādētu viedtālruni atstāt pieslēgtu pie barošanas, baterija lēnām bojājas un, visbeidzot, izies no ierindas daudz ātrāk. Mēģini uzlādēt ierīci dienas laikā, lai laicīgi atvienotu no barošanas vai izmanto kontaktligzdu, kas pēc konkrēta laika izslēdzas automātiski.

5. Izmanto neoficiālas uzlādes ierīces

Apple uzlādes ierīces varbūt ir dārgākas par Ķīnas ražojuma alternatīvām, bet tās pilnīgi atmaksājas. Viltotie aksesuāri var bojāt Tavu iPhone. Ja atceries, pagājušā gadā internetā parādījās raksti par uzsprāgušiem iPhone telefoniem – tieši tie arī tika uzlādēti ar neoriģinālajām lādēšanas ierīcēm. 2013. gada augustā Apple saviem klientiem pat piedāvāja atvest viltojumus uz veikalu un par nelielu piemaksu apmainīt tos pret oriģināliem.

6. Netīri iPhone

Ja Tev būtu iespēja ieraudzīt savu iPhone zem mikroskopa lupas, tad Tu noteikti būtu izbrīnīts par to mikrobu daudzumu, kas atrodas uz Tava telefona. Pat tualetes pods un mājdzīvnieka pārtikas trauks liksies kristāli tīri salīdzinot ar iPhone. Tīrot savu iPhone, Apple iesaka izmantot mīkstu audumu un speciālus šķidrumus.

7. Neliec paroli

Pēc Apple publiskotajiem datiem, puse iPhone lietotāji neuzskata par vajadzību bloķēt savus aparātus. Ja uz iPhone nav uzstādīta parole, tad visi Tavi dati, var teikt, jau ir zināmi nevēlajiem cilvēkiem. Neviens nav nodrošināts pret zādzību. Paroles uzstādīšana ir visvienkāršāka iespēja aizsargāt savu privāto dzīvi.

8. Staigā pa ielu ar iPhone rokā

Vai Tu vēl neesi sapratis, ka iPhone ir ejošā prece melnajā tirgū? Visiem demonstrējot savu jauno ierīci Tu automātiski kļūsti par mērķi zagļiem. Ap 40% no visām zādzībām lielākajās pilsētās tendēti tieši uz telefoniem. Esi uzmanīgs!

Komentāri

komentāri

sitemap