7 seksīgi žesti, no kuriem ir jātiek vaļā, jo tie ir muļķīgi

7 seksīgi žesti, no kuriem ir jātiek vaļā, jo tie ir muļķīgi

sexy_lipsSeksualitāte ir subjektīva, bet daži standarti un mājieni uz vēlmi intīmi vienam ar otru pavadīt laiku (…ok, mājieni uz seksu) neapzināti nosēžas zemapziņā skatoties filmas, TV vai mūzikas klipus. Lielākā daļa no tiem ir pilnīgas muļķības un kad tos sāk izmantot dzīvē, tad paliek diezgan “krīpīgi”… un neveikli.

1. Piemiegšana ar aci

Uz ekrāniem piemiegšana ar aci izskatās mīļi – tādas lietas atkārtot ir viegli. Nekā pārsteidzoša – šo izmanto kvalificēti aktieri, kuriem maksā, lai šo žestu viņi trenētu stundām ilgi pie spoguļa. Zini, kas vēl piemiedz ar aci? Opji un omes, kuri vienkārši ākstās kopā ar mazbērniem, yo! Ja neesi ne aktieris, ne opis/ome, lūdzu, nevajag piemiegt ar aci. Vecākiem cilvēkiem to arī nevajag darīt.

2. Košana apakšējā lūpā

Meitenes iekož lūpā kādā video klipā – seksīgi. Tā ir zīme, ka viņa vēlās seksu. Varbūt pat, arī, ka ne vienu vien reizi. Kost lūpā dzīvē – šausmas. Gribās pajautāt – vai Tev viss kārtībā? Kāpēc dīvaini uz mani skaties un kod lūpā? Esi izbēdzis no “Krēslas” vai “50 shades of Grey”? Pseidoerotika vienmēr izraisa daudz jautājumu.

3. Čuksti

Čiksti daudziem cilvēkiem šķiet erotiski. Precizēsim – daudziem cilvēkiem viņu čuksti šķiet erotiski. Šis maldinājums ir trakāks par ģeocentrismu. Kāpēc ir jāčukst kaut kas cilvēkos? Obligāti ir jāsaka kaut ko svarīgu vai personīgu liecinieku klātbūtnē? Pie tam, dažiem cilvēkiem čuksti skan kā skrāpēt ar nagiem tāfeli skolā (to vecmodīgo, ne interaktīvo).
4. Stutēt durvju rāmi

To dara pārsvarā puiši – nostājas ceļā un parodē pazīstamu reliģisku tēlu, ar abām rokām stutējot durvju rāmi. Tu nosedz izeju, lai draudzene neaizskrien? Kā vēl Tev patīk baidīt meiteni? Draugs draugam tā nedara. Labāk atrodi sev labu draugu.

5. Uzrunāt “minka” vai “mazā”

Mēs nedzīvojam hip-hopa klipā. Amerikas kontinentā iespējams šādas uzrunas vēl ir paciešamas, bet latviešu valodā šādi izteicieni vienkārši griež ausi. Un vispār, tas ir neķītri un rupji.

6. Ciešs skatiens acīs

Skatīties acīs ir svarīgi un to pat vajag darīt – tā ir cilvēka komunikācijas sastāvdaļa. No otras puses, pārāk ilgs skatiens acīs cilvēkus biedē. Tas ir anti-seksuāls. Nelūri!

7. Aicinošs žests ar pirkstu (māšana ar pirkstu)

Vienīgais adevkāts šī žesta pielietojums nekādīgi nav saistīts ar cilvēka iemānīšanu savā slazdā. Protams, ja vien Tu neesi veca ragana no klasiskajām Disneja mulfilmām.

Piedāvājam aplūkot arī japāņu tehniku “Kabedon”:
Komentāri

komentāri

sitemap