7 iemesli, kāpēc Tu vēl neesi miljonārs

7 iemesli, kāpēc Tu vēl neesi miljonārs

Autors

25/11/2013Dzīvesstils

miljonarsCilvēki, kuri saka, ka nauda nav svarīga – tie mēģina Tevi apmānīt… vai sevi. Sirds dziļumos daudzi no mums vēlas kļūt par miljonāriem, domājot, ka tā vairs nevajadzēs uztraukties par savu finansiālo stāvokli. Vai tas tā ir, mums ir grūti pateikt, jo mēs paši neesam miljonāri, bet atrast iemeslus – “Kāpēc?” mēs gan varam.

Tu strādā kādam citam

Protams, nekādu garantiju nav, ja kļūsi pats sev par priekšnieku un uzreiz nopelnīsi pirmo miljonu, bet strādājot pie kāda cita, izredzes kļūt bagātam un ietekmīgam ir daudz mazākas. Nevajag jau rīt pamest darbu lai uzsāktu savu biznesu. Pacenties apvienot esošo darbu un biznesu ārpusē, pamazām virzies otrā varianta virzienā. Tādējādi, Tu sniedz sevi finansiālu drošību un iespēju izveidot ko savu.

Tu izvairies no riskiem

Cilvēki nekļūst par miljonāriem neriskējot. Uzņemt riskus nenozīmē, ka Tev vajag investēt visu savu naudu vienā projektā vai muļķīgi tērēt savu peļņu.
Uzņemties saprātīgu risku – tā ir standarta situācija pareizi investējot naudu. Neviens nekļūst bagāts no saņemtiem procentiem bankā. Miljonāri atrod labāku veidu savas naudas investēšanā.

Tu neizmanto savas idejas

Neviens nesaka, ka Tev katru dienu rodas miljonu vērtas idejas, bet, lai šī ideja rastos, vajag izmēģināt vairākas neveiksmīgas idejas. Tavi sapņi nenovedīs Tevi pie panākumiem, bet to nepateiksi par darbībām. Miljonāri nesēž dienām un neskatās, kā citi sasniedz savus mērķus. Viņi paši dara un sasniedz savus mērķus.

Tu nelietderīgi tērē savu naudu

Mūsdienu pasaulē jebkurš cilvēks var kļūt par miljonāru. Gudra naudas ieguldīšana un konkrēti mērķi var palīdzēt jebkuram cilvēkam būt pārticīgam visu savu mūžu.
Ja nepareizi rīkojies ar savu naudu, diez vai kļūsi par bagātu cilvēku. Nosaki sākuma budžetu, nospraud mērķus un termiņus. Tas palīdzēs saglabāt un palielināt Tavus uzkrājumus.

Tu nenosaki konkrētus mērķus

Cilvēki, kas nespēj noteikt konkrētu mērķi nekad nespēs ražot naudu. Tieši tāpēc nosacījumiem ir jābūt pareiziem un konkrētiem.
Izveido pareizus mērķus, uzdevumus un dari. Tas Tev palīdzēs uzzināt, vai pareizi izmanto savu naudu, tērē to uz pareiziem mērķiem vai nē. Ja uzkrāj naudas līdzekļus konkrētam mērķim, to ir daudz vieglāk nenotērēt uz apkārtējiem kārdinājumiem.

Tu nepietiekami daudz velti laika, pūliņu un enerģijas

Neviens nav nopelnījis miljonu skatoties TV vai guļot gultā 12 stundas diennaktī. Ja vienīgi esi dzimis laimes kreklā un vinnējis loteriju vai saņēmis mantojumu. Kļūt par miljonāru – ļoti sarežģīts uzdevums. Savs laiks un enerģija ir sava veida investīcija. Viņi saprot, ka nespēs saņemt tūlītēju rezultātu, bet ir gatavi to turpināt, lai šīs investīcijas vainagotos ar rezultātu. Izmanto savu brīvo brīdi mērķu sasniegšanai.

Tu nekontaktējies ar pareiziem cilvēkiem

Tu nekļūsi veiksmīgs, ja tērēsi savu laiku ar slinkiem cilvēkiem, kas nav ieinteresēti pareizi investēt savu naudu, pūles un enerģiju. Ja Tev apkārt būs enerģiski un veiksmīgi cilvēki, tad pats mainīsies uz labāko pusi.
Attīsti attiecības ar veiksmīgiem cilvēkiem. Meklē cilvēkus, kas varētu kļūt par Taviem mentoriem un iemācīt investēt, izveidot biznesu. Pavadi laiku ar tiem cilvēkiem, kuri ir ieinteresēti Tavās idejās – tā kļūsi par veiksmīgu cilvēku.

Komentāri

komentāri

sitemap