5 viedtālruņi, kurus var iegādāties iPhone 6 vietā

5 viedtālruņi, kurus var iegādāties iPhone 6 vietā

Kādu brīdi atpakaļ Apple prezentēja savu jauno iPhone, bet tas pavisam nenozīmē, ka pārējiem viedtālruņiem ir pienākušas beigas. Tirgus mums piedāvā (vai tūlīt-tūlīt parādīsies) daudz iespaidīgu telefonu, kuru specifikācija ir labāka par iPhone 6 un cenas ir daudz zemākas (haters gonna hate). Lūk arī 5 modeļi, kuriem vajadzētu pievērst uzmanību, ja, protams, Tu neesi “ābolu” ideālu fans.
mob

Moto X 2014

Ja meklē unikālu telefonu, tad Motorola ir tas, kas Tev ir vajadzīgs. Moto X (2014) var izvēlēties vienu no 25 ārējā izskata veidiem – 8 dažāda veida koka un ādas premium klases korpusi. 5.2 collu liels ekrāns ar izšķirtspēju 1080p – tas ir viens no lielākiem ekrāniem starp telefoniem, pat planšetēm (pirmais prātā ienāk Samsung Galaxy Note 4). Tālrunim pievienojam Android 4.4, 16 vai 32GB iekšējo atmiņu un 13-megapikseļu aizmugurējo kamperu – kopumā, labs telefons. Moto X (2014) cena ASV sākas no $99 (ar divgadēju līgumu, bez tā – $499).

Lumia 730

Patīk Tev tas vai nē, bet šis gads ir selfiju gads un Nokia uzreiz klāt ar savu Lumia 730. Telefonā ir uzstādīts Windows 8.1. un ir aprīkots ar visu, kas nepieciešams selfijam – 5megapikseļu priekšējā kemra ar platleņķa objektīvu un uzstādītai aplikācijai selfiju rediģēšanai (lielākā daļā viedtālruņu priekšējās kameras izšķirtspēja, labākajā gadījumā ir 2 megapikseļi, bet iPhone 5s – 1.2). Jā, protams, selfij-telefona mērķauditorija ir tīnes, bet specifikācija tik un tā ir cienīga – 4 kodolu procesors 1.2Ghz, 1 GB operatīvā atmiņa un 4.7 collu ekrāns ar izšķirtspēju 720p.

Sharp AQUOS Crystal

Neskatoties uz visām iPhone inovācijām, tas nav vienīgais telefons, ko var apbrīnot. AQUOS Crystal no Sharp izskatās vienkārši brīnišķīgi un skan ļoti iespaidīgi pateicoties “Crystal Sound” tehnoloģijai no Harman/Kardon… Šim telefonam ir uzstādīta Android operētājsistēma, 5 collu ekrāns ar izšķirtspēju 720p, kas, it kā, karājās gaisā un izskatās apbrīnojami. Arī specifikācija iespaidīga – 4 kodolu 1.2Ghz procesors, 1.5GB operatīvā atmiņa un 8-megapikseļu aizmugurējā kemera. Ir grūti spriest, kad šis telefons parādīsies Latvijā. Uz doto brīdi AQUOS Crystal ir pieejams tikai Japānā, bet drīzumā tiks pārdots ASV tirdzniecības tīklā Sprint par ļoti pieejamu cenu $240 bez līguma.

Samsung Galaxy S5

Ja neesi iPhone mīlis, tad noteikti jau esi sev iegādājies Samsung Galaxy S5. Ja vēl neesi paspējis, padomā par to. Galaxy S5 strādā uz Android 4.4 platformas, bet specifikācija pārsteidz: 4-kodolu 2.5Ghz procesors, 2GB operatīvā atmiņa, aizmugurējā 16 megapikseļu kamera, 5.1 collu ekrāns ar 1080p izšķirtspēju. Bez līguma pie mums tas maksā ap 500 EUR. Ir iespējami 2 varianti – 16GB vai 32GB iekšējo atmiņu, ir pieejams slots microSD kartēm līdz 128GB – tas ir 2x vairāk kā jebkuram iPhone sestās pakāpes modelim. Ir pieejams visur.

iPhone 5S

Tagad, kad jau tiek prezentēts sestais iPhone, piektais liekas vecs un antīks – tas tā nav. Tas ir brīnišķīgs telefons, kas aprīkots ar 2 kodolu 1.3Ghz A7 procesoru, 1 GB operatīvās atmiņas, Retina 4 collu displeju un 8 megapikseļu aizmugurējo atmiņu. Ja esi izlēmis turpmāk izmantot rīkus tikai ar iOS, tad modelis 5s ir ideāls variants, kas nenovecos vēl gadus divus, bet tā cena mazināsies katru mēnesi.

Komentāri

komentāri

sitemap