5 vasaras lifehack'i

5 vasaras lifehack’i

Autors

03/08/2013Interesanti

main

Kā apēst burgeri, lai tas neizjūk? Kā pateikt skudrām nē!? Kā esot pludmalē noslēpt naudu? Šo un vēl citu Tu uzzinot pēc 2 minūtēm, kad izlasīsi šo rakstu līdz galam.

 

LH_ham

Ja vēlies, lai Tavs hamburgers neizjuktu pēc pirmā kodiena – apgriez to otrādāk. Parasti apakša ir daudz plānāka un šaurāka par augšiņu, tāpēc arī no tā krīt ārā visādi labumi. Ja apgriezt bulciņu – varēsi baudīt garšu un nepārdzīvot, ka tieši visgaršīgākais varētu izkrist no burgera.

 

LH_ch

Ja pie Tevis notiek ballīte, kuras neatņēmama sastāvdaļa ir ātrās uzkodas no pakām, nevajag meklēt katru reizi jaunu trauku, kur tās iebērt, padari pašu iepakojumu stabilu un ērtu. Pēc pakas atvēršanas tās malas ieloki uz iekšu un apakšu arī tādējādi izspiežot, piemēram, čipsus uz āru. Gala variantā Tev sanāks ļoti stabils “trauks” ar našķiem.

 

LH_term

Ja vasaras laikā Tavā mājas virtuvē ir parādījušās skudras, paņem nelielu daudzumu popkorna graudus, blenderī no tiem uztaisi kukurūzas miltus un izber dažas karotes uz grīdas netālu no skudru takām. Pēc pāris dienām šī problēma atrisināsies.

 

LH_mon

Dažreiz pludmaļu zagļi izrāda tādu virtuozitāti – dažreiz pat nesaproti, ka Tu tiki apzagts. Ja negribi nokļūt šādā situācijā – maskējies. Tukša šampūna tūbiņa naudas, atslēgu, pat telefonu glabāšanai – maz kurš aizdomāsies, kas patiešām tur ir iekšā. Domājam, labākais variants tomēr ir pretapdegumu krēms – bieži vērt viņu nevajag kā, piemēram, sauļošanās krēmu; izskatās tas daudz ikdienišķāks pludmalē kā šampūns.

 

LH_drink

Karstā laikā ledainu ūdeni dzert nav ieteicams, tomēr, šis lifehack’s būs noderīgs tādā situācijā, ja vēlēsies paņemt līdzi ūdeni karstā laikā un gribēsi, lai tas ir vēss maksimāli ilgu laiku. Tam, Tev ir jāiepilda pudelē nedaudz ūdens (tik daudz, lai varētu nolikt pudeli sāniski un tas neizlīst) un ieliec sāniski (guļus) to saldētavā. Gribi iziet pastaigāties? Izņem pudeli no saldētavas un pielej klāt vēsu ūdeni – ledus kusīs diezgan lēni un ūdens paliks vēss. To pašu var darīt arī ar sulu, limonādi vai kompotu.

Komentāri

komentāri

sitemap