5 mūzikas instrumenti, kurus var apgūt internetā (online)

5 mūzikas instrumenti, kurus var apgūt internetā (online)

muzika
Ja Tev bērnībā palaimējās un Tevi nespieda apmeklēt mūzikas skolu, tas pavisam nenozīmē, ka ir par vēlu iemācīties uz kāda no mūzikas instrumentiem. Tiem, kas deg nepacietībā iemācīties akomponēt dziedošiem draugiem un sev, kā arī tiem, kas vēlās sev jaunu hobiju, mēs esam atraduši resursus, kas palīzēs apmācīties spēlei uz populāriem mūzikas instrumentiem.

ĢITĀRA

Spēlēt ģitāru internetā
Mūsuprāt, viens no ērtākajiem instrumentiem, kas Tevi var pataisīt par vakara zvaigzni. Pirmās nodarbību 2-4 nedēļās sāpēs pirksti, bet tad atvērsies “Stairway to heaven” un citu dvēselisku hītu pasaule.

Lekcijas no Center Stage Guitar, Bass, and Ukulele Academy iesācējiem palīdzēs iepazīt ģitāru tuvāk;

SINTEZATORS

Klavieres internetā

Ja esi taustiņu fans, bet vietas dzīvoklī ir pamaz, iesakām iepazīties ar dažādu izmēru sintezatoriem. Savu potenciālu varēsi realizēt arī klausoties austiņās.
Iesakām sākt ar šīm pirmām divām lekcijām no profesionāļa Tima Grosa (Tim Gross). Tad var turpināt ar Metalworks Institute.

BUNGAS

Mācīties bungas internetā
Tev ir brīva garāža vai kaimiņi, kas alkst pēc smagā metāla? Tad iesakām pamēģināt iemācīties spēlēt uz sitamajiem instrumentiem. Uzlabotas koordinācijas spējas un lielāki bicepsi ir garantēti.

Pamācības no Drumeo iepazīstinās ar īstu rokeru spēli uz bungām.

FLAUTA

Flauta internetā
Instruments izsmalcinātiem cilvēkiem, kuru ērti var paņemt līdzi gandrīz jebkur.
Video pamācības no Rebecca Fuller ir tieši tas, kas Tev vajadzīgs. Iesācējiem/

MUTES HARMONIKAS

Mutes harmonikas internetā

Maz mazītiņš mūzikas instruments, bet ļoti atmosfērisks. Uz tā var nospēlēt gan mīļāko saundtreku, gan populāras melodijas, gan kaut ko no džeza.

Pamācības no Mitch Grainger uzzināsi visu, ko vajag par šo interesanto intstrumentu.

Komentāri

komentāri

sitemap