5 karsti startapi šopaholiķiem ar planšetēm

5 karsti startapi šopaholiķiem ar planšetēm

fashionPagājušā nedēļā t/c Alfa es redzēju meiteni, kas, neskatoties ne uz ko, stiepa sev līdzi rokās 2 kurpju kastes, kleitas, džinsus un tamlīdzīgu glamūru, pie tam – skatīties savā sniegbaltā iPadā. Nerakstītu es par starapiem, noteikti padomātu, ka šai meitenei vajadzētu atrādīties ārstam un izārstēt atkarību no interneta. Tomēr patiesība ir citā – šopaholiķi ar ipad’iem in samsung-galaxy-tabiem tīri izplatīta parādība.

Protams, nerunāsim par ieradumiem pirkt/pārdot akcijas, bet par skrējējiem pa veikaliem un tirdzniecības centriem. Šodien runāsim par ārzemju projektu izlasi – startapi šopaholiķiem:

1. Kam patīk paskatīties un izvēlēties: Kaleidoscope

Ja Tev patīk ieskatīties veikalu vitrīnās vai vienkārši staigāt pa veikaliem un tirdzniecības centriem, kur vairāk Tu aptausti, piemēri un apskati nevis pērc – šis ir Tavs sapņa startaps. Ar viņa palīdzību “nabago šopings” kļūst maksimāli interaktīvs: uzreiz pēc aplikācijas ielādes, varēsi izvēlēties drēbes un manekenus. Izvēlies to, ko sirds vēlās, skaties, brīnies – nopirkt izmantojot Kaleidoscope tāpāt neko nevarēsi, vajadzēs tik un tā pāriet uz veikalu mājas lapām. Meitenes, esiet uzmanīgas – aplikācija izraisa atkarību.

2. Push-paziņojumu fanātiem: Hukkster

Ja nevēlies maksāt par visu, kas Tev iepatikās pēc pilnas programmas, tad atgādinājumi par atlaidēm, akcijām un cenu kritumiem – tieši tas, kas vajadzīgs. Uzstādam aplikāciju Hukkster: ar šī instrumenta palīdzību veikalu-partneru lapās visu var atrast par pazeminātām cenām. Par katru cenu kritumu, sezonālo atlaidi, akcijām pienāks paziņojums. Katru reizi skrollēt lejā un meklēt neko nevajag: lai viņi raksta Tev paši. Galvenais – iekrāt naudiņu pēkšņiem pirkumiem.

3. Tiem, kas ir traki no augstās modes un dārgām drēbēm: Net-A-Porter

Glamūrs un swag Tev nav nekas svešs? Tad laipni lūgta. Neceļoties augšā no guldas ar zīda palagiem un ar vienu roku glaudīt britu īsspalvaino kaķi, varēsi pasūtīt jebko no visdārgākām un modīgākajām kolekcijām izmantojot aplikāciju Net-A-Porter.

4. Nestandarta interfeisa cienītājiem: Art Circles

Apnikuši garlaicīgi un vienādi apģērbu katalogi un veikali ar pogām “Buy Now”? Esi laipni aicināta preču pasaulē ar nestandartu, minimālisma stilā izstrādātu interfeisu savā iPadā: Art Circles. Milzīgi “apļi”, dīvainas kolekcijas un dinamiska navigācija izcepinās (labā nozīmē) Tavas smadzenes… arī maku. Ja naudas nav, tad vari kaut vai paspēlēties ar navigāciju un pārskatīt katalogu – arī interesanti.

5. Sociālo tīklu un modes cienītājiem: WaNeLo

Pietiks tikai ielādēt WaNeLo un uzreiz var kliegt: “Hei, tas taču ir Pinterest!”. Tavā priekšā – īsts šopaholiķu sociālais tīkls-veikals. Iekš WaNeLo vari pierakstīties jaunumiem savos mīļākajos veikalos, lasīt stilistu un dizaineru ieteikumus, sekot jaunumiem un akcijām, apspriesties ar draugiem – vārdu sakot, spēlēties ar visu, kas patīk.

Komentāri

komentāri

sitemap