5 iemesli iegādāties Kindle Paperwhite

5 iemesli iegādāties Kindle Paperwhite

Autors

30/07/2013Tehnisks

kindle.png

Katru gadu elektroniskās grāmatas paliek arvien populārākas, kas nedaudz “iegriež” grāmatu veikaliem. Tās visbiežāk izvēlās gan kaislīgi grāmatu fani, gan tie, kuriem patīk nedaudz palasīt pirms gulētiešanas. Šādas izvēles cēlonis ir: mums ir ērti glabāt nelielu gadžetu, kurā atrodās visas tās grāmatas, kuras lasām vai vēlētos izlasīt tuvākajā nākotnē.
Starp liela grāmatu izvēles klāsta, kuru piedāvā izstrādātāji, vēlētos izcelt Kindle Paperwhite. To var iegādāties Amazon.com un negaidīt, kad šī ierīce parādīsies Latvijā. Tādējādi var ietaupīt naudiņu. Pie tam, šajā rīkā var saskatīt vairākas interesantas lietas.

Apgaismojums

Kindle Paperwhite
Mums jau ir zināms, ka elektroniskās grāmatas nespīd, tāpēc arī iepriekš, lai lietotu tās daži ir pirkuši speciālus apgaismes līdzekļus un stiprināja to virs galvas, pie pleca – vārdu sakot mocījās. Izmantojot Kindle Paperwhite nevar nepamanīt maigu un vienmērīgu rīka apgaismojumu lasīšanai tumsā. Ir iespēja izvēlēties vienu no 24 apgaismojuma līmeņiem – no gandrīz neredzama līdz ļoti spožam. Pat pie ilglaicīgas lasīšana Tu nesajutīsi jebkādu diskomfortu. Izstrādātāji to skaidro ar neierastu ekrāna konstrukciju – tas sastāv no trim slāņiem: elektroniskā tinte, sensoru slānis un ļoti plāna plēve gaismas izsijāšanai.

Kindle

Darbības laiks bez uzlādēšanas

Izstrādātāja norādītais laiks bez uzlādēšanas – 8 nedēļas, ja lasi ne vairāk kā stundu dienā – tas nav mīts, bet gan patīkama realitāte. Mūsuprāt, jau šis fakts ir iemesls nopirkt Kindle Paperwhite tiem cilvēkiem, kas lielāko savas dzīves daļu pavada ceļā.

Lietojamība

Vienkāršība un saprotamība – tieši tie vārdi, kas raksturo Kindle Paperwhite. Nav nepieciešams zināt angļu valodu, lai pilnvērtīgi izmantot šo rīku. “Mājiņa”, “Lampiņa”, “Lupa” – kas te ko nesaprast šajās ikonās?

Send once, Reade everywhere

Send to Kindle – tā ir Amazon aplikācija, kas ļauj ielādēt nepieciešamos rakstus un dokumentus rīkā neizmantojot vadus. Uzstādot šo programmu, Tev vajadzēs tikai nospiest uz jebkādu dokumentu ar labo peles tausiņu un izvēlēties “Send to Kindle”. Sākumā visi dokumenti nonāk Amazon Cloud, tad – Tavā elektroniskā grāmatā. Aplikācija pieejama gan Windows, gan Mac lietotājiem.
P.S. Neaizmirsti pieslēgt Kindle pi Wi-Fi :)

Cena

Salīdzinot ar visiem konkurentiem, Kindle Paperwhite cena salīdzinoši ir adekvāta – 119$ ar Wi-Fi, 169$ – Wi-Fi + 3G. Amazon lietotājiem uzreiz piedāvā iegādāties ādas vākus ar magnētu par 39.99$.

Kopsavilkums

Kindle Paperwhite ir laba vidējas cenas elektroniskā grāmata, kas būs noderīga gan lasīšanai tumsā, gan ilgstošos ceļojumos. Pirks vai nepirkt – tā jau ir tikai Tava izvēle.

Komentāri

komentāri

sitemap