5 filmas slinkam pirmdienas vakaram

5 filmas slinkam pirmdienas vakaram

Autors

06/10/2014Interesanti Video

Ir klāt pēcvēlēšanu pirmā pirmdiena un kamēr dažiem jāatgūstas no politiskajām paģirām, citi vakarā var izbaudīt kino. Šeit pāris treileri filmām, kas liks smieties, raudāt un apšaubīt.

 

Seven pounds (2008)

Viena no tām ‘Nē, es neraudu, man gruzis acī iebira!’ filmām. Smaga, bet brīnišķīga. Manuprāt, visu laiku labākais Vila Smita sniegums. Šajā filmā viņš attēlo Benu- labdari, kurš maina dzīvi septiņiem svešiniekiem. Filmai ir daudz pārsteigumu un, netipiski mūsdienām, tai ir tikai viena (fantastiska) daļa.

 

Now you see me (2013)

Varbūt ne gluži maģija Harija Potera faniem, bet pusotra stunda paskries nemanot. Laba aktieru komanda, labi specefekti, laba mūzika un interesants stāsts.

“First rule of magic- always be the smartest men in the room”

Pēc diviem gadiem sola turpinājumu.

 

Some like it hot! (1959)

Klasiska komēdija ar Merlinu Monro. Izrādās, ka divi vīriešu kārtas mūziķi, uzvelkot kleitas, parūkas un mazliet pielabojot pārējo ar make-up palīdzību, var piesaistīt bagātu vīru uzmanību. :)

 

The Other Woman (2014)

Komēdija draudzeņu vakaram. Vienkārša un smieklīga.

 

Guardians of the Galaxy (2014)

Dāmas! Ja jūsu kungi šo filmu vēl nav redzējuši, ieprieciniet viņus šovakar. Vēl var noskatīties kino teātros un tiešām ir to vērts! Neesmu komiksfilmu fans, bet šai filmai ar nepacietību gaidu turpinājumus.

Komentāri

komentāri

sitemap