5 figūru tipi. Izvēlāmies peldkostīmu

5 figūru tipi. Izvēlāmies peldkostīmu

Autors

27/06/2013Interesanti

figure.png

Tavas figūras tips:

Trijstūris
Pleci šaurāki par gurniem, nelielas krūtis, plati gurni

Apgriezts trijstūris
Pleci platāki par gurniem, vidukļa un gurnu sašaurināta līnija, šauri gurni un plakans dibens

Smilšu pulkstenis
Pleci un gurni vienādi plati, izteikts viduklis, apaļīgas krūtis un dibens

Aplis
Noapaļoti pleci, viduklis un gurni

Taisnstūris
Šauri pleci, nelielas krūtis, taisni gurni, plakans dibens

Izvēlāmies peldkostīmu
Izmantojot informāciju par savu figūru, varēsi viegli piemeklēt sev ideālu peldkostīmu.

Trijstūris: Sievietēm ar platiem gurniem vajadzētu pievērst uzmanību savam peldkostīmam, kas vairāk akcentē augšējo ķermeņa daļu nevis apakšējo. Piemēram, modeļi ar dziļu izgriezumu var izveidot balansu starp šauriem pleciem un platiem gurniem. Vēl labāk, ja apakšējā peldkostīma daļa ir vienkrāsaina, tādējādi gurni izskatīsies mazāki.

Apgriezts trijstūris: Tām sievietēm, kurām pleci un krūškurvis ir platāks kā gurni un viduklis, vajadzētu akcentēt krūšu līniju. Ideāls variants – modeļi ar zemu izgriezumu un/vai platām svītrām. Neaizmirsti parādīt savus gurnus un dibenu – košas krāsas ir tieši tas, kas vajadzīgs.

Smilšu pulkstenis: Neskatoties uz to, ka pie šādas figūras tipa Tu vari nēsāt jebkādu peldkostīma modeli, vispirms izlem, kuru ķermeņa daļu vēlies izcelt visvairāk.

Aplis: Šajā gadījumā nevajadzētu likt uzsvaru uz vidukļa līniju. Peldkostīma augšiņai ir jābūt spilgtai vai svītrainai, tādējādi pievēršot uzmanību krūtīm. Modeļi ar dziļu izgriezumu un vertikālām līnijām liks izskatīties slaidākai. Nevajadzētu izvēlēties modeli, kas atkailina gurnus un dibena daļu.

Taisnstūris: Dāmām, kurām ir šāda tipa figūra vajadzētu ar peldkostīma palīdzību uzburt formu un apaļumu ilūziju. Palīgā nāks visdažādākās siksniņas, volāni, arī strīpains krāsojums. Ir ieteicams izcelt plecus un dekoltē zonas. Pievērs uzmanību modeļiem ar paaugstinātu vidukli, tādējādi padarot figūru vizuāli vairāk proporcionālu.

Komentāri

komentāri

sitemap