3 mobilo telefonu noslēpumi, kurus Tev ir jāzina obligāti

3 mobilo telefonu noslēpumi, kurus Tev ir jāzina obligāti

telMūsdienās mēs esam apvīti ar tehnoloģiju pavedieniem – planšetes, gadžeti, datori, readeri u.c., tāpēc viedtālrunis vairs nav priekš mums nekas inovatīvs vai jauns. Tomēr, vai mēs patiešām labi pārzinam šo ierīci? Rubrika – “Vai Tu zināji, ka…” 

1. Ārkārtas numurs

112 ir ārkārtas situācijas numurs, kas var tikt pielietots jebkurā pasaules valstī… pat, ja atrodies ārpus mobilā tīkla zonas. Zvanot uz 112 Tavs telefons automātiski atradīs konkrētā reģiona tīklos avārijas numurus.

Interesants fakts: Šo numuru var ierakstīt pat tad, ja ir bloķēta klaviatūra.

2. Automašīnas distances atslēga

Ja ir gadījies tā, ka automašīnas atslēgas tika iesprostotas salonā, palīgā nāks Tavs telefons. Ja mājās ir rezerves atslēga (pults), tad droši zvani kādam no ģimenes locekļiem, kas atrodas mājās un – turi telefonu 30cm attālumā no vietas, kur automašīnā ir signalizācijas raidītājs. Cilvēks telefona otrā galā mājās nospiež bloķēšanas pogu uz rezerves pults turot blakus telefonam. Durvis, visbiežāk, arī atvērsies!

3. Zagta telefona bloķēšana

Uzzini sava telefona sērijas numuru nospiežot kombināciju *#06# Uz ekrāna parādīsies 15 ciparu kods, kas ir Tava telefona unikālais sērijas numurs. Pieraksti to un noglabā drošā vietā. Ja Tavs telefons tiks nolaupīts, piezvani savam operatoram un nosauc šo kodu. Operators nobloķēs telefonu.

Varēsi būt mierīgs, ka laupītājs nevarēs izmantot Tavu telefonu pat tad, ja nomainīs SIM karti.

Ceru, ka šie knifiņi palīdzēs jums, ja tas būs nepieciešams (cerams, ka tas nenotiks). Esiet uzmanīgi! :)

AnzelikaMaslova

Anzelika Maslova
ir PR speciāliste, tulks, jaunā māmiņa, radoša personība ar svaigu un neparastu skatu uz lietām.

Komentāri

komentāri

sitemap