10 web dizaina instrumenti katrai dienai 1. daļa

10 web dizaina instrumenti katrai dienai 1. daļa

Autors

02/07/2013Internets

webdes.pngVai Web-dizains ir sarežģīta “zinātne”? Jā un, tāpat, arī nē. Kopumā mums ir pieejami vairāk kā 30 web-dizaina instrumenti un online redaktori darbā ar attēliem un dažādu formātu grafiku. Pirmajā daļā apskatīsim pirmos desmit. Izmantojiet vienu vai vienlaicīgi vairākus- tad Tavas fotogrāfijas un mājas lapas kļūs gaumīgākas, skaistākas un acij patīkamākas.

Subtle Patterns
Brīnišķīga online šablonu kolekcija ar “bezgalīgiem” foniem Tavai mājas lapai. Viss šis skaistums – bez maksas!

Stripe Mania
Bezmaksas web paplašinājums, kas ļauj veidot “svītrainus” fona attēlus. Var izmantot līdz pat 5 krāsu gammas salikumiem – ar dažādu platumu un attālumu starp svītrām.

Stripe Generator
Online serviss attēlu izveidei, ko izmantot mājas lapu fonam.

Colour Lovers
Milzīga krāsu palešu un patternu izvēle fonu attēlu izveidei. Kolekcijai var arī pievienot pašizveidotus fonus, kas būs pieejami lietotājiem visā pasaulē.

Pictaculous
Bezmaksas online pakalpojums, kas ļauj Tev ģenerēt krāsu paleti balstoties uz ielādētā faila krāsām formātos PNG, JPG vai GIF.

Placeit
Fotoattēlu sagatavošanas serviss priekš portfolio. Ar Placeit palīdzību Tavu mājas lapu var “uzlikt” uz portatīvā, iPad vai iPhone ekrāna. Ideāli der prezent-materiālu sagatavošanai.

Place Hold
Jau gatavu šablonu un mājas lapu online demonstrāciju serviss. Ielādējamos maketos un attēlos var noteikt krāsu, izmēru un mērogu.

Cut&Slice Me
Bezmaksas Photoshop plug-in’s, kas ļauj gatavus attēlus eksportēt uz dažādām ierīcēm dažu sekunžu laikā.

css3ps
Bezmaksas Photoshop plug-in’s mākonī, kas ļauj konvertēt Layer‘us uz CSS3

Creately
Ātrs instruments grafiku un diagrammu izveidei, kurus var izmantot prezentācijās.

G+ Juris Līcis

Komentāri

komentāri

sitemap