10 noteikumi tiem, kas vēlās attīstīties pašmācības ceļā

10 noteikumi tiem, kas vēlās attīstīties pašmācības ceļā

Autors

12/07/2013Dzīvesstils

pasnaciba.png1. Pamet visu, ar ko tagad nodarbojies. Skola, universitāte, darbs. Skolā un universitātē ej tikai uz tām nodarbībām, kas Tev patiešām interesē.

2. Attīri galvu no liekas drazas. Slikti ieradumi, bezjēdzīga laika pavadīšana, stress, problēmas. Saņemies un aizmirsti par tām. Jaunai dzīvei ir nepieciešama gaiša galva.

3. Pašizglītojies. Lasi grāmatas par uzņēmējdarbību un tās, kuras Tev patīk. Apmeklē izstādes, interesantas vietas, ceļo, nodarbojies ar jauniem sporta veidiem, attīsties dažādās jomās – tas Tev ļoti palīdzēs uzņēmējdarbībā.

4. Attīsti līdera raksturu, loģiku, biznesa IQ, māku kontaktēties ar cilvēkiem, attīsti žestus un mīmiku, manipulē… Aizraujies ar visu.

5. Nodarbojies ar garīgām lietām- kaut baznīca, kaut meditācija, kaut joga. Ar jebko – Tev ir jāsajūt cilvēkus, bet sākumā ir jāsajūt pašam sevi. Veiksmīgi uzņēmēji – ļoti garīgi cilvēki.

6. Uzņēmēji redz cilvēkiem cauri. Var iespaidot pūli. Pārzin cilvēka psiholoģiju labāk kā pats psihologs. Protams, tas nav attiecināms pie visiem uzņēmējiem, mēs runājam par tiem, kuri jau daudz ir sasnieguši.

7. Iemīli naudu un tā iemīlēs Tevi. Mēģini atcerēties – nabagie saka, ka viņiem nav naudas un vispār mēģina šai tēmai nepieskarties, savukārt bagātiem cilvēkiem patīk runāt par naudu, ka viņiem tās ir daudz un zina, kā izdarīt tā, lai naudas būtu vēl vairāk.

8. Sapņo. Iedomājies mērķi un kā to sasniedz. Vizualizē savu ceļu uz mērķi pa etapiem. Beigās, kad sasniedz savu mērķi – mēģini iedomāties sajūtas, kuras Tevi pārņem. Šīs emocijas Tev dos cerību un stimulu.

9. Neieklausies neveiksmīgos cilvēkos, kuri saka – nekas nesanāks. Viņi ir neveiksmīgi un tādi arī paliks. Ieklausies tikai sevī un uzticības personās.

10. Dari! Pat mazs solis ir kustība uz priekšu. Iegūsti pieredzi šodienu sākot ar mazākumu.

G+ Juris Līcis

Komentāri

komentāri

sitemap