10 dāvanas 8. martā

10 dāvanas 8. martā

Autors

06/03/2014Interesanti

8marts
Vai cipari un burti kalendārā saliekas kopā pazīstamā kombinācijā? Jā, tā taču ir Starptautiskā sieviešu diena! Ja, līdz šim brīdim, vēl neesi izdomājis svētku vakara plānu, notēlo pārliecību, dažreiz piemiedz viņai ar aci un konkrētā laikā atnāc pie viņas ar vienu no šīm dāvanām.

1. Juvelierizstrādājums

Pastāv dažādi veidi izvēlēties juvelierizstrādājumus. Var dārzā izrakt podiņu ar dārglietām, var pajautāt viņas draudzenēm vai vienkārši izvēlēties kaut ko pēc viņas gaumes. Ja Vivienne Westwood auskari liekas pārāk dār… pompozs variants, atrodi kādu tematisko veikalu internetā. Tikai ne bižutēriju, jo vīrieši, cik man ir teikts, no tās neko nesaprot =]

2. Trauku mazgājamo mašīnu

Ne visai romantiska dāvana, paši zinām. Neskatoties uz to, sievietēm patīk saņemt dažādas praktiskas dāvanas, kas mājsaimniecības darbus var padarīt ērtākus.
Trauku mazgājamās maašīnas interneta veikalā 2U.LV

3. Portrets

portrets
Katrā Latvijas nostūrī atradīsies dažādu stilu mākslinieki, kas, gan zīmē, gan apstrādā Tavas sirds dāmas fotogrāfijas – no karikatūras līdz super tematiskā abstrakcionisma. Pie mākslinieka izvēles vislabāk pieturēties pie tradicionālās Eiropas portretu skolas. Ierāmē bildi gaumīgā rāmī un uzdāvini kopā vēl ar kādu sīkumiņu.

4. Gultas veļa

Elegantu gultas veļu dāvināt var, ja vēl nedzīvojiet kopā, bet Tu jau apzinies viņas gultas tehniskos parametrus. Zīds – vispoētiskākais no visas tekstila pasaules, tāpēc veļai ir jābūt tieši no šī materiāla. Izvēloties krāsu gammas, izvairies no rakstiem uz palagiem; melnais zīds izskatās iespaidīgāk un pastāsta par Tavu kaislību.

5. Sveiciens no Youtube

Vēl viens iemesls papriecāties, ka mēs nedzīvojam Z-Korejā – tā ir iespēja katram izvietot paštaisītus video klipus. Lejupielādē iMovie vai Magisto tipa programmu, uzraksti scenāriju, nofilmē sevi galvenajā lomā, samontē, uzliec efektus un ievieto savā Youtube profilā. Tavu meistardarbu var izvietot dažādos sociālos tīklos un papildus, vari uztaisīt arī intīmāku versiju, ne priekš visām acīm – tikai viņai.
6. Apakšveļa

Šādu dāvanu var dāvināt, ja neesiet iepazinušies vakar un ne iepriekšējā nedēļā. Divu iemeslu dēļ: pirmkārt, ir jāzina visus iespējamos izmērus, otrkārt – vari izskatīties pēc perversa čaļa. Iegādājoties apakšveļu, vajadzētu zināt viņas izmēru, gaumi un, nekādā gadījumā, neekonomēt (pašam taču vajadzēs skatīties). Iesakām skatīties uz pazīstamiem un pārbaudītiem zīmoliem kā La Perla un Victoria’s Secret.

7. Dziesma

Savai mīļotajai uzdāvinot dziesmu, Tu viņu saviļņosi, bet vēl būtu labāk, ja šīm sajūtām pievienos klāt arī estētisko baudu. Piemeklē dziesmu, kas viņai, visticamāk, patiks (starp citu, tad viņa kratīja galvu pie AC/DC, lai Tevi neapvainotu). Nelielām profesionālām ierakstu studijām šobrīd ir smagi laiki, tāpēc – aizej un Tev visu izstāstīs, parādīs un izdarīs – pat, ja Tev nav muzikālās dzirdes.

8. Foto sesija pie profesionāla fotogrāfa

fotosesija
Vairākas sievietes sajūt kaut ko īpašu pozējot fotoobjektīva priekšā. Piemeklējot fotogrāfu nebrīnies, ka cenas ir tik augstas: tāda ir šīs profesijas specifika.

9. SPA salona apmeklējums

Katrai meitenei, ik pa laikam, vajag, lai to ietin palagos un apliek ar akmeņiem. Nevajag to mēģināt darīt saviem spēkiem mājas apstākļos. Lielākā SPA salonu daļā ir pakalpojumi pāriem, tāpēc pats nesteidzies atlikt naudu pelmeņiem un aliņam – varbūt Tev pašam iepatiksies “bambo-pīlinga masāža” un “parafīna terapija vienreiz lietojamos cimdos”

10. Tetovējums

tetovejums
Ir trīs tatoo apsveikuma varianti. Pirmais, visideālākais – uztaisīt pāra tetovējumu, piemēram, sirsniņu no divām pusītēm. Otrs variants – uztetovēt uz savas ādas viņas portretu un atzīšanās mīlestībā. Trešais un, mūsuprāt, VISDROŠĀKAIS (no šiem trim =] ) ir aizvest pašu meiteni uz tattoo salonu.
Komentāri

komentāri

sitemap