MADARA Cosmetics jauna ražotne. Audzē apgrozījumu

MADARA Cosmetics jauna ražotne. Audzē apgrozījumu

Autors

16/08/2016Dzīvesstils

madara cosmetics
Uzņēmums MADARA Cosmetics šī gada pirmajos sešos mēnešos ir sasniedzis jaunu rekordu uzņēmuma vēsturē, sasniedzot apgrozījumu 2,5 miljonu apmērā, kas ir par 43% vairāk nekā attiecīgajā periodā pērn, informē uzņēmuma pārstāvji.

Apgrozījums pieaudzis, pateicoties veiksmīgai darbībai eksporta tirgos.

Pirmajā pusgadā uzņēmuma peļņa sasniedza 300 tūkstošus eiro.

Kā informē kompānijas pārstāvji, septembra beigās vai oktobra sākumā uzņēmums atklās jauno ražotni.

Uzņēmuma direktors Uldis Iltners:

«Esam sasnieguši gada sākumā uzstādītos mērķus, veiksmīgi strādājot kosmētikas zīmola MÁDARA eksporta tirgos. Esam gandarīti, ka lielāko attīstību uzrāda tieši eksporta tirgi. Iepriekšējos gados esam veikuši ieguldījumus, kas apstiprina uzņēmuma izvēlētās stratēģijas efektivitāti. Uzņēmuma finansiālos panākumus pozitīvi ietekmējusi arī e-komercijas attīstība. Ņemot vērā šos faktorus, plānojam šogad sasniegt vismaz 5 miljonu apgrozījumu.»

Vislielākais pieaugums vērojams Lielbritānijas (71%), Spānijas (61%), Vācijas (54%) un Skandināvijas (45%) tirgos, kā arī Ķīnā (15 reizes), Itālijā (6,3 reizes) un Austrālijā (4,2 reizes). Papildu pieaugumu nodrošina arī tirdzniecība Travel Retail sektorā – uz prāmjiem, kas kursē maršutos Rīga–Stokholma, Tallina–Helsinki un Helsinki–Stokholma, kā arī ATU Duty Free veikalā lidostā Rīga.

2015. gadā uzņēmums apgrozīja 3,91 miljonus eiro, savukārt 2014. gadā – 3,02 miljonus eiro. Uzņēmuma peļņa pēc nodokļu nomaksas 2015. gadā bija 489 018 eiro, kas ir par 19% vairāk nekā 2014. gadā, kad peļņa bija 410 545 eiro.
madara2
Komentāri:

«Jau gandrīz puse no Dzintara apgrozījuma. Un tendence ir kāpjoša, atšķirībā no šiem. Re kur var labi redzēt jaunu modernu cilvēku domāšanas priekšrocības pret padomju laiku stagnātiem.»

«Aizdomīgi tie viņu zinātniskie bērzu sulu projekti….. Kompetences centri viņus šausmīgi lobē. Bet tehnolģiski inovatīva tur nekā nav. Produkti protams nav slikti, bet ne unikāli….»

«Malači. Prieks, ka attīstās. Bet dažam labam, kā vienmēr, kaut kas skauž. Laikam pašam lāgā neiet… bet iekost tak gribās… Tā laikam vieglāk pārciest labas ziņas par citiem.»

avots

Komentāri

komentāri

sitemap